BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fotografija su mintimi

aure ● 2008-09-18

Matyt esu simbolistė, nes post post modernizmo nesuprantu. Bet nelaikau savęs menininke, tiesiog mėgstu geras ir išpildytas idėjas. Simboliniai kūriniai su aiškia ir lengvai suprantama idėja- štai kas man patinka. Tačiau ne visi žmonės yra tokie laimingi, kad galėtų daryti tai, kas jiems patinka.

Aš turėdama laisvo laiko galvoje kuriu idėjas. Abstrakčias. Kartais jos būna susijusios su mokslais, kartais su menu. Mėgstu neturėdama ką veikti išeiti į gamtą ir nufotografuoti ką nors paprasto, bet su aiškiai perteikta mintimi. Tų nuotraukų niekur nepublikuoju, o ir ne per dažniausiai tų nuotraukų padarau. Dabar kompiuteryje radau užsigulėjusių fotografijų, būtų ant lentynos, tai pro dulkes nebesimatytų. Ar suprasit kokia ten mintis paslėpta?

Kaip ir sakiau, nesu menininkė, pretenduojanti į aukštą įvertinimą. Man patinka, kai mano darbai man gražūs. Esu gana kritiška sau ir labai vertinų kitų kritiką iš kurios galima mokytis. Visgi tokio pobūdžio užsiėmimai man yra smagiausi, nes galima išgirsti skirtingas kitų nuomones. Gaila jog ne visuomet jos būna nuoširdžios.

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Fotografija su mintimi"

Rašyti komentarą