BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karoliukais nusėtas laisvalaikis

aure ● 2008-09-22

Balta, žalia, mėlyna, raudona… spalvotų karoliukų pilni maišeliai.

Ar esate girdėję apie biserį ką nors? Gal terminas ne visiems suprantamas, tačiau paprastai kalban tai yra įvairūs darbai pagaminti iš karoliukų. Tai gali būti apyrankės, pakabučiai ar net statulėlės- reikia tik fantazijos, karoliukų ir laisvo laiko. Galima net kilimą pasidaryti!

Visokius papuošalus daryti iš karoliukų išmokė draugės- tai užkrečiama liga. Vienintelis minusas, jog labai reikia kruopštumo ir laisvo laiko. Kadangi šiuo metu jo pertekliaus tikrai nėra- karoliukų verslas sustojo. Tai smagus užsiėmimas man, nes reikia kūrybiškumo ir baigus matomas rezultatas.

Labiausiai mano pamėgtas daiktelis iš karoliukų- krokodiliukas. Jį padaryti užtrukdavau tikrai ilgai, bet daugumai draugų ir artimiesiems po vieną padovanojau. Tai  šauni dovana nedidelėms šventėms- vardadieniui ir panašiai paminėti. Originali, maža dovanėlė nudžiugino ne tik mano draugus. Močiutė po operacijos savo gydytojui padovanojo mano darytą krokodiliuką. Daktarui labai patiko ir sakė yra gavęs visokių kyšių, bet tokio- tikrai niekada neturėjęs. Net vardą jam sugalvojo! Aš pati turiu keturis krokodiliukus, su kuriais mėgsta pažaisti mano sesuo ir pasigrožėti svečiai. Nėra jie kažkuo laibai ypatingi- tiesiog mieli ir žavūs.

Labai didelis biserio pliusas yra tai, jog medžiagos yra įperkamos, o informacijos apie karoliukų vėrimo technologijas taip pat yra nemažai.  Internete yra nemažai pamokų kaip susiverti apyrankes, pakabulius ir įvairius gyvunėlius. Norite paršiuko? Nieko nelaukite ir išstudijavę schemą susiverkite.  Iš pradžių viskas atrodo nesuprantama ir sunku, tačiau šiek tiek praktikos ir galėsite turėti visą biserių kolekciją.

Šiuo metu mažiausiai laiko ir darbo reikalaujantis biseris- auskarų darymas. Tikrai praverčia, nes pirkti pakankamai brangu, o pasipuošti juk norisi. Vienetiniai rankų darbo asukarai… tai išliekamąją vertę turintis papuošalas!  Jeigu dar įterpiu veltinių elementų- visas meno kūrinys ant ausų kabo. Juk visuomet savas daiktas mieliausias.

Daug papasakoti apie tai nėra ką, tiesiog reikia pabandyti ir iš pirmo žvilgsnio viliojančiai neatrodantis užsiėmimas kartais įtraukia taip, jog negali nuo jo atsiplėšti. Bet naudingai praleisto laiko niekada negaila.

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Karoliukais nusėtas laisvalaikis"

Rašyti komentarą