BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Knyga laisvalaikiui

aure ● 2008-09-23

Mažai kas šiais laikais skaito knygas laisvalaikiu. Gal kaikurie mielai paskaitytų, bet nežino kokią knygą pasirinkti. Labai sunku rekomenduoti knygą žmogui, kurio net nepažysti ir nežinai kas jį domina. Tačiau ne veltui Sigito Parulskio knyga “Sraigė su beisbolo lazda” pelnė 2007-ųjų „Metų knygos“ apdovanojimą. Tai knyga, kuri “kabina” kiekvieną skaitytoją, nes iš keturesdešimt trijų trumpų istorijų tikrai ne viena dar ilgai įsimins. Nors knygos pavadinimas man kėlė asocijacijas su vaikiška pasaka, tikrovė visai kita. Tai labai šiuolaikiška šiuolaikiškam žmogui skirta knyga. Tiesiog verta paskaityti!

Ši knyga tai trumpų istorijų, smulkiosios prozos rinkinys. Komiškos kasdieninės istorijos gražiai atveria netikėtą pasaulio regėjimo perspektyvą.

Šioje knygoje aptariamos ir kasdieninės ir egzistencinės problemos. Šiuolaikišku stiliumi parašyta knyga tinka ypač skaityti nelinkusiam jaunimui, nes toks stilius daugumą žavi. Kartais vulgariai ir visai netikėtai išreikštos mintys šokiruoja, bet taip tik sukelia didesnį įspūdį. Labai žavi tai, jog visos istorijos yra glaustos, bet su originaliomis idėjomis, kurios skatina susimąstyti. Kiekviena esė patempus gumą galėtų virsti stora knyga, bet taip glaustai perteikta įdomi mintis dar labiau žadi ir norisi kuo greičiau skaityti kitas.

Šaunus Parulskio darbas! Džiaugiuosi jog mokykloje buvau priversta ją įsigyti ir perskaityti, nes savo iniciatyva nėbūčiau jos skaičiusi. Visiems labai rekomenduoju! Praleiskite laisvalaikį įdomiai ir prasmingai.

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Knyga laisvalaikiui"

Rašyti komentarą