BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laisvo laiko investicija į originalumą

aure ● 2008-09-20

Galima turėti vardinius-vienetinius papuošalus, rūbus, baldus ir net sąsiuvinius. Nėra čią daug ką apie tai kalbėti- pasidaryti paprasta ir pigu. Reikia tik originalių minčių, senų žurnalų iškarpoms, naujo sąsiuvinio ir klijų. Man tokia mintis šovė į galvą jau seniai, bet iš pradžių buvo pačios pieštais piešiniais papuošti tituliniai sąsiuvinio puslapiai. Prie šios idėjos prisidėjo ir nusivylimas sąsiuvinių viršelių baisumu prekybos centruose. Man jie atodė visi tokie”ant greičio” pamarmaliotais viršeliais. Klasėje daugumos sąsiuviniai taip pat vienodais viršeliais ir vienas mūsų klasiokas mėgsta juos sumaišyti (na jis keistokas, ir rešiklius apkeičia, ir kėdes išstumdo… kiekvienas linksminasi savaip). Tai taip ir atsirado poreikis susikurti vienetinį sąsiuvinį. Iš senų žurnalų iškarpų susidėliojau man gražius ir prasmingus viršelius ir susiklijavau. Visiem klasiokams ir draugams patiko idėja, bet nenorėjau pasipuikuoti prieš juos ar ką. Aš visiem pasiūliau laisvalaikiu pasidaryti patiems ką nors panašaus. Tai lavina vaizduotę ir kruopštumą, o į rezultatą pasižiūrėti visuomet malonu. Jau nebe aš viena turiu vienetinių sąsiuvinių ir tikiuosi mokiniai vis dažniau susikurs ką nors unikalaus. Visus skatinu pasidaryti ką nors panašaus ir nustebinti bendraklasius. Pora pavyzdžių pradžiai:

Istorijos užrašų sąsiuvinis. Man istorija labai neįdomus mokslas ir norėjau linksmo, bet sunkiam darbui nuteikiančio sąsiuvinio viršelio. Jau antrus metus jis man primena, kad neatsipalaiduočiau, bet taip pat ir maloniai nuteikia per pamoką.

Anglų kalbos užrašų sąsiuvinis. Norėjau gerus prisiminimus keliančio, raminančio ir melancholiško sąsiuvinio viršelio. Man anglų kalba yra įdomi, bet sunkiai sekasi. Toks viršelis- pats tas.

Šiuo metu nenaudojamas sąsiuvinis, bet labai nuotaikingas ir linksmas. Man sąsiuvinis per pamoką daug ką reiškia. Kai neatlieku namų darbo ir mokytojai klausinėjant mintyse galvoju: “tik ne mane”, žiūrėdama į savo rankomis sukurtą meną jaučiuosi geriau. Taip rodos ir mokytis lengviau būna.

Rodyk draugams

Komentarai (1) : "Laisvo laiko investicija į originalumą"

1 | Daiva

2009-02-20 ● 23:47

Mėgstu ir aš ką nors smagesnio išsikarpyti. Paskutiniu metu skirtuką pasidariau iš gražių žurnalo ornamentų… :}

Rašyti komentarą