BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rekomendacija pasilepinti masažu

aure ● 2008-09-18

Rekomenduoju bent kartelį rasti laisvo laiko ir šiek tiek pinigų profesionalioms masažo paslaugoms, kad patirtumėte TĄ gerą jausmą. Žinoma namuose mamos negali padaryti tokių stebuklų kaip profesionalai, bet tikrai kaina salonuose nėra kosminė. Gera investicija į sveikatą. Masažas- puiki ir patikima priemonė pabūti su pačiu savimi, pamiršti įtampą, paskęsti kvapuose, muzikos garsuose… Keli masažo būdai, kuriuos galima rinktis.

Mamos, kaimynės, draugo… masažas
Turbūt mažiausiai išlaidų reikalaujantis būdas. Reikia tik stiprias rankas turinčio žmogaus, eterinio aliejuko ir gulimos vietos. Po sunkios dienos labai gerai atpalaiduoja ir paprastas mamos masažas. Gaila, kad ji tinginė ir nevisada lepina.

Aqua masažuoklis
Vilniaus “Akropolyje” esantys vandens masažuokliai yra labai pygi masažų alternatyva. Už 15 raminačių minučių berods kainuoja apie 30Lt. Nereikia apsinuoginti, tik nusiauti batus. Seanso metu skamba atpalaiduojanti muzika, o vandens srovė, kurią galima pačiam reguliuoti, smagiai kutena kūną. Tikrai gerai atpalaiduoja.

Aromatinis masažas
Norintiems astikratyti neigiamų emocijų, pykčio, baimės, išsivaduoti iš streso, pagerinti dvasinę, fizinę savijautą patariu išbandyti aromatinį masažą. Įvairių eterinių aliejų kvapų poveikis yra nepaaiškinama paslaptis, veikianti organizmo nervų sistemą, atstatanti emocinę pusiausvyrą. Kvapų galia masažo procedūroje išties akivaizdi. Eteriniai aliejai naudojami masažo terapijoje, kuri gali būti prilyginama savotiškai meditacijai arba sveikam miegui.


Masažas šiltais akmenimis
Šis gydymo metodas leidžia pasiekti kūno ir dvasios pusiausvyrą.
Valomasis ir harmonizuojamasis masažo šiltais akmenimis poveikis
žinomas jau daugelį tūkstantmečių. Masažas šiltais akmenimis siejamas
su indų ir šamanų kultūromis, tačiau išliko iki mūsų dienų, nes
harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis,
stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, medžiagų apytaką ir
toksinų šalinimą.
Masažui naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės akmenys iš Havajų,
kurie susidarė veikiančių ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui atvėso. Jų
sudėtyje yra labai daug mikro ir makro-elementų, magnio ir geležies.
Jie unikalūs ir dėl to, jog ypač ilgai išlaiko šilumą.

Ceragem masažinės lovos
Senų žmonių vadinamos stebuklu, neįgalių- išsigelbėjimu. Sklando legendos, jog net didžiausią ligonį pastatė ant kojų. Ir ne bet kas tas legendas pasakoja, patys žmonės negalėję net iš lovų išlipti per rocedūras giriasi atsikratę varginančių skausmų. Jeigu turite sveikatos problemų būtinai pasidomėkite apie tai daugiau. Lovą galima įsigyti, tačiau Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje yra įkurti nemokami salonai, kur kiekvienas gali lankytis kiek pageidavęs ir gyditis nemokamai. Daugiau apie tai galite paslaityti Ceragem tinklapyje.

Masažas naudojamas nuo seniausių laikų ir yra skirtingų šalių masažų tradicijos, įvairūs būdai ir priemonės jam atlikti. Šiais metais “Litexpo” grožio parodoje buvo masažuotojų konkursai, kur varžėsi įvairių šalių ir įvairių masažavimo būdų atstovai. Buvo įspūdingas reginys, kai vienoje salėje skirtingai masažuojami septyni žmonės ir visi masažai atliekami skirtingai bei netradiciškai.

Koks bebūtų masažas, jis vistiek atpalaiduoja ir teigiamai veika mūsų organizmą.

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Rekomendacija pasilepinti masažu"

Rašyti komentarą