BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip ir bėga mūsų laisvalaikiai sode…

aure ● 2008-09-18

Turiu sodą. Bet dažniausiai neturiu ką ten veikti. Sode yra daug kačių ir kačiukų. Mėgstu juos stebėti. Iš jų galima išmokti ne tik dešrą iš automobilio vogti!

Pažįstu dvi Murkas: viena naminė lepūnėlė, o kita sodo veteranė. Pastaroji yra viso Balsių sodo šimtą kartų prakeikta, bet vis tiek mylima. Tai be galo protingas katinas! Tiesiog žiūri jai į akis ir atrodo matai kaip ji mąsto. Ji yra profesionali vagilė, net nepastebi kaip iš mašinos, kambario, virtuvės, maišo ar sandėlio dingsta paslėptas maistas. Ji turi tobulą nusikaltimo planą.

Ši katė turi ir nesuskaičiuojamą galybę kačiukų- kol Murka gyva, kačių demografijai jokios grėsmės sumažėti nėra. Ir dabar sode yra penki maži katinukai, su kuriais būna smagu pažaisti. Imkim pavyzdį lietuviai, nes kitaip Lietuvoje tik katės liks. Ir jokių emigracijų. Kadangi mūsų sodo katinėlis yra prisivogęs jau iki gyvos galvos, o kačių kalėjimų nėra- buvo ją ir šungaudžiai sučiupę. Porą mėnesį Murkos nė kvapo nebuvo, o vėliau grįžo! Ar bent nutuokiate kokį kelią turėjo nueiti, kiek jėgų turėti. Bet ji grįžo ir toliau mus visus apvaginėja. Bet kartais ir patys duodame, argi gaila. Ji man sode nuotaiką praskaidrina ir  kartais mano foto modelis pabūna. Labai fotogeniška katytė. Taip ir bėga mūsų laisvalaikiai sode…

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Taip ir bėga mūsų laisvalaikiai sode…"

Rašyti komentarą